Úvod > Školní jídelna > Informace

Milí rodiče

V důsledku nespokojenosti některých rodičů se současným způsobem placení stravy provedla obec (zřizovatel školy) anketu spokojenosti se způsobem úhrady stravného. Jak vyplynulo z výsledků ankety dává většina z Vás přednost placení stravy převodem na bankovní účet. Zde jsou informace, jak bude placení stravného probíhat:

1. Stravu budete platit zálohově vždy do 15. dne v měsíci. Každý žák dostane přiděleno číslo, které budete používat jako variabilní symbol při zadání platby. Částka bude placena zálohově a to v ZŠ 460,-Kč a v MŠ 800,- měsíčně na účet číslo 181982954/0300. Vyúčtování plateb bude jedenkrát za rok a to v srpnu. Při zadávání trvalého příkazu zadejte období září až červen, červenec a srpen peníze neposílejte. Pokud váš přidělený variabilní symbol nezadáte správně nebo nenapíšete vůbec, platba nemusí být správně přiřazena vašemu dítěti.

2. Stravu lze platit i nadále v hotovosti u vedoucí ŠJ každou druhou středu v měsíci od 6:30 do 9:00 hodin

Způsob placení je nutno závazně vyznačit v přihlášce ke stravování

Odhlašovat děti budete den předem ve školce do 16:00 hodin na telefonu č. 582386082 nebo v sešitě a ve škole do 15:30 na mobil

p. Marečkové 604783387.

Stravu je možné si první den dítěte nepřítomnosti vyzvednout do 12:00 hodin. Při následném neodhlášení je cena stravného počítána za plnou cenu

a to 91,- Kč každý den.

Výsledky ankety spokojenosti se způsobem úhrady stravného a školného :

Vyhodnocení ankety_24_6_2019.pdf

Cena stravného je stanovena v kategorii:

• 7- 10 let na 21,- Kč za jeden oběd
  • 11-14 let na 22,- Kč za jeden oběd
  • Ceny jsou platné od 1.9.2017.

V případě jakéhokoliv dotazu ke stravování se obracejte na vedoucí stravovny.

Dita Žatecká vedoucí ŠJ