Úvod > Základní škola > Aktuality > ZNOVUOTEVŘENÍ ZŠ a MŠ od 12. 4. 2021 – informace pro žáky a rodiče

ZNOVUOTEVŘENÍ ZŠ a MŠ od 12. 4. 2021 – informace pro žáky a rodiče

• Na  základě zaslaných metodických pokynů MŠMT bude opět umožněna osobní přítomnost všech žáků naší ZŠ (pozn. z pokynů: malotřídní škola s prvním stupněm do počtu 75 žáků).
  • MŠ bude povolena osobní přítomnost dětem, které mají povinné předškolní vzdělávání a těm dětem, jejichž zákonní zástupci pracují ve vybraných profesí (konkrétní profese najdete v příloze INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 12. DUBNA 2021 ve skupině v max. počtu 15 dětí.
  • Školní družina bude umožněna pouze žákům I. třídy (spojený 1., 2. a 3. ročník).
  • Po celou dobu pobytu v ZŠ jsou žáci povinni nosit alespoň chirurgickou rouškou (ochranný prostředek k zakrytí úst a nosu).
  • Děti v MŠ nejsou povinny nosit ochranný prostředek k zakrytí úst a nosu.
  • Na základě mimořádného opatření MZ se žáci ZŠ i děti MŠ budou 2 krát týdně testovat neinvazními Ag testy.
  • Žádám tímto všechny zákonné zástupce žáků a dětí, popř. i žáky, aby se seznámili s níže přiloženými informacemi MŠMT týkající se testování žáků a dětí v ZŠ a MŠ.
  • Podrobnější informace o organizaci testování se dozvíte do konce týdne.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem