Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > UčíTelka - vzdělávací program České televize

UčíTelka - vzdělávací program České televizeVážení rodiče,

od pondělí 16.3. 2020 spouští Česká televize projekt nazvaný UčíTelka aneb Když děti učí telka. Zábavně - vzdělávací program pro žáky prvního stupně základních škol s podporou MŠMT. Každý učební blok bude trvat 30 minut a bude určen pro jeden ročník s krátkou přestávkou v podobě vzdělávacích pořadů z produkce Déčka.

UčíTelka se bude vysílat každý všední den od 9:00 - 12:00 hodin na ČT 2

Pro starší žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky na gymnázium, je připraven pořad Škola doma. Pořad bude trvat 45 minut a bude vysílán v úterý a ve čtvrtek. V úterý se bude procvičovat český jazyk a ve čtvrtek matematika.

Škola doma ( přijímací zkoušky) se bude vysílat každé úterý a čtvrtek od 14:00 hodin na ČT 1