Úvod > Aktuality > Provoz školy od 4. ledna 2021

Provoz školy od 4. ledna 2021

• povolena osobní přítomnost pro žáky 1. a 2. ročníku ve škole včetně školní družiny a školního stravování.
  • Pro nás je povolena i osobní přítomnost žáků 3. ročníku (pro malotřídní školu je výjimka – povolena i přítomnost vyšších ročníků, které navštěvují stejnou třídu jako 1. a 2. ročník) ve škole včetně školní družiny a školního stravování.
  • Pro ostatní žáky (4. a 5. ročníku) je povinné vzdělávání distančním způsobem.
    • Distanční výuka ostatních ročníků bude probíhat nadále dle nastavených pravidel.
    • Informace k distanční výuce a možnosti zapůjčení notebooků či tabletů vám předá třídní učitelka Mgr. Lenka Štarhová.
    • Školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem.
    • Žáci mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat (do jídlonosičů) v době od 11:10 – 12:20 hod..
    • Žáci 4. a 5. ročníku budou mít automaticky odhlášeny obědy. Pokud budete mít o obědy  zájem, sdělíte to třídní učitelce, která se s vámi v nejbližší době zkontaktuje.
    • Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.
    • Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.
    • Podrobnosti o nařízení jsou ke stažení ZDE