Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Pozvání na webináře určené pro rodiče dětí MŠ a žáků ZŠ

Pozvání na webináře určené pro rodiče dětí MŠ a žáků ZŠ 

Vážení rodiče, ve spolupráci s MAS Hanácký venkov, z. s., Vás srdečně zvu na dva webináře.

Konkrétně se jedná o webinář:

  • Vzrůstající agresivita a agresivní chování u předškolních dětí, 25. 5. 2021 od 17:30 hod., přihlášení: https://docs.google.com/forms/ . Podrobnosti ZDE
  • Prevence školní neúspěšnosti a předcházení SPU - aneb co můžu jako rodič udělat pro dobrý start i průběh školní docházky, 10. 6. 2021 od 17 hod., přihlášení: https://docs.google.com/forms/ Podrobnosti ZDE

Oba semináře povede zkušená lektorka Mgr. Lenka Bínová, která vystudovala Palackého univerzitu v Olomouci obor Odborná předškolní pedagogika a Odborná speciální pedagogika. Od roku 1997 pracuje jako odborný pedagog a speciální pedagog psycholog v Pedagogicko - psychologické poradně Brno. Věnuje se zde diagnostické a terapeutické práci, edukační a reedukační práci individuální i skupinové s dětmi s SPU SPCH. Dále vedení dětí s ADHD/ADD a jejich rodičů. Spolupracuje s Centrem pro rodinu v Brně. Od roku 2002 se věnuje také lektorské činnosti.

Termíny webinářů jsou vypisovány s velkým časovým předstihem a přihlašování je možné až téměř do dne konání (konkrétně do 20. 5. a do 7. 6.), ale pouze do doby než se naplní kapacita daného webináře. Webináře jsou zcela zdarma.

Jste srdečně zváni.

 

S pozdravem Mgr. Petra Klusalová, ředitelka školy