Úvod > Aktuality > PLAVECKÝ VÝCVIK – INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ 2., 3., 4. a 5. ročníku

PLAVECKÝ VÝCVIK – INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ 2., 3., 4. a 5. ročníku

v pátek 11. 9. 2020 začínají žáci 2., 3., 4. a 5. ročníku plavat (náhradní termín za období v loňském školním roce). Plaveme v areálu AQUAPARKU ve Vyškově. Lekcí je 7. Plavecký výcvik končí v pátek 23. 10. 2020.

Žáci plavou od 9:05 do 9:50 hod..

Jedna z lekcí bude v úterý 6. 10. 2020 od 9:15 – 10:00 hod. (příjezd cca v 11:10 hod.).

Doprava je hrazena z dotace MŠMT.

Odjezd v 8:20 hod. od školy a příjezd cca v 11:00 hod.

S sebou - plavky, ručník, plaveckou čepici, sprchový gel, hřeben, igelitový sáček (igelitovou tašku) na mokré plavky a ručník a druhý igelitový sáček (tašku) na boty. Roušku do autobusu.

Dívkám, prosím, zapleťte (načesejte) dlouhé vlasy do culíku (copu, drdolu).

Pokud má vaše dítě zdravotní potíže a nemůže absolvovat celý plavecký výcvik, je nutné doložit vyjádření lékaře.

Pokud má žák bradavice na nohou, rýmu, je nachlazený, nemocný, nemůže se až do vyléčení plavání účastnit. V těchto případech je potřeba vaše dítě vždy předem omluvit. Nemocné děti (nachlazené, s rýmou, kašlem …) jsou doma.

Žáci, kteří nebudou plavat, zůstávají ve škole a učí se dle rozvrhu.

Cenné věci si nechají žáci doma. Dívkám nechávejte doma i náušnice.

Za plavání, které se uskutečnilo v minulém školním roce 2019/2020 – za 2 lekce je potřeba uhradit dopravu. Cena na jednoho žáka vychází 122,- Kč. Prosíme vás, aby tuto částku vaše dítě doneslo do konce týdne (do 11.9.2020).

Děkujeme.

S pozdravem