Úvod > Aktuality > Od 1. 3. 2021 - přerušení výuky na ZŠ a MŠ

Od 1. 3. 2021 - přerušení výuky na ZŠ a MŠ

Od 1. 3. 2021 - přerušení výuky na ZŠ a MŠ - zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole i dětí ve školce:

• Podrobnosti o nařízení jsou ke stažení ZDE .
      • Distanční výuka na ZŠ bude probíhat dle nastavených pravidel – online výuka přes ZOOM.
      • Pro předškolní děti MŠ platí také povinné distanční vzdělávání – paní učitelky MŠ se s rodiči předškoláků spojí a domluví se podrobněji na způsobu distančního vzdělávání.
      • Na ZŠ jsou povoleny individuální konzultace (pouze jedno dítě nebo žák, jeden pedagogický pracovník a případně zákonný zástupce)
      • Školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem.
      • Žáci mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat (do jídlonosičů) v době od 11:15 – 12:30 hod.
      • Nebude v provozu školní družina.
      • Vstup do školy pouze s ochranou dýchacích cest dle aktuálního nařízení – podrobnější informace ZDE .

Děkuji Vám za pochopení.

Petra Klusalová, ředitelka ZŠ a MŠ