Úvod > Aktuality > Multimediální interaktivní učebnice

Multimediální interaktivní učebnice

vzhledem k uzavření škol, nabízí nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., žákům a rodičům bezplatný přístup k multimediálním interaktivním učebnicím       pro 1. a 2. stupeň ZŠ.

Prioritou zůstávají úkoly, které žákům zasílají třídní učitelé, jenž naleznete v sekci základní škola - pro rodiče.

Pokud má žák všechny úkoly od učitelů hotové a chce si procvičovat učivo nebo se něco nového dozvědět, potom se může zdokonalovat na těchto multimediálních interaktivních učebnicích. Naleznete zde předměty matematiku, český jazyk, prvouku, vlastivědu, přírodovědu, dějepis, zeměpis, přírodopis, chemii, výchovu k občanství i anglický jazyk.

K bezplatnému používání se stačí pouze zaregistrovat a kteroukoli multimediální interaktivní učebnici pak mohou žáci a rodiče zdarma používat 30 dní. Pokud by uzavření škol trvalo déle, licence se prodlouží do 30.6. 2020

Jak se zaregistrovat?

• jděte na webové stránky www.ucebnice-online.cz
  • klikněte na spustit učebnici online