Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > #Jsem laskavec na ZŠ Vrchoslavice

#Jsem laskavec na ZŠ VrchoslaviceVážení rodiče, milé děti a přátelé školy,

zapojujeme se do čtvrtého ročníku Světového dne laskavosti, který se koná dne 13. 11. 2020 v rámci happeningu #jsem laskavec. Cílem projektu je udělat do 13. listopadu 2020 laskavý skutek.  

Více o projektu najdete na: www.jsemlaskavec.cz.

V příloze pak i plakát projektu.

 

Naše škola nově navázala spolupráci s Domovem Hvězda, Nové Hvězdlice ve spolupráci s paní Lenkou Královou, která předá svým klientům vyrobené dárky od žáků naší školy (obrázky, přání, kytičky, srdíčka.. apod.), básničky, dopisy, knížečky, příběhy, ….

Žáci mají též v rámci tohoto projektu k výrobku napsat dopis, povídání, kde se představí, napíší pár vět o sobě ..(Jak se jmenují, kde bydlí, co vyrobily a proč?,  …) .

 

Pojďme touto cestou udělat radost lidem, za kterými v této covidové době nikdo nemůže. Stojí to za to!

 

Touto cestou vás, milí rodiče, prosím o spolupráci na projektu. Vašim úkolem je 1. vyfotit vaše dítě u tvoření výrobku pro „dědečka, babičku“ a za 2. vyfotit jej již s hotovým výrobkem. Fotky odešlete na můj mail do pátku 13.11. do 12:00 hod. (petra.klusalova@zsvrchoslavice.cz). Závěrem našeho dobrého skutku vytvoříme za školu krátký film na památku zapojení se do projektu.

Hotové práce (výrobky), prosím, vložte do schránky školy do pátku 13. 11. 2020 do 12:00 hod. PODEPSANÉ. V odpoledních hodinách pak dojde k předání všech „laskavostí“ paní Králové, která se postará o jejich předání „dědečkům a babičkám“.

 

P.S. Laskavosti není nikdy dost, proto nejen tento týden, ale i po zbytek roku veďme děti, žáky i sebe k laskavosti.  

 

Děkuji Vám.

 

S pozdravem

Petra Klusalová, ředitelka školy

 

Příloha: plakat-a4-2020.pdf