Úvod > Základní škola > Aktuality > INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 17. 5. 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 17. 5. 2021

od pondělí 17. 5. 2021 je provoz školní družiny v běžném režimu pro všechny již dříve přihlášené žáky naší malotřídní školy.

Paní vychovatelka již žákům předala lístek s podrobnějšími informacemi.

Ruší se povinnost homogenních oddělení a skupin.

Testování neinvazními antigenními testy bude probíhat i nadále jedenkrát týdně v pondělí – žáci ZŠ (či první den v týdnu, kdy žák přijde do školy).

Povoleny jsou individuální konzultace (pouze jedno dítě nebo žák, jeden pedagogický pracovník a případně zákonný zástupce) - žák docházející na individuální konzultaci nemusí být testován.

Při vycházce nebo pobytu na školní zahradě žák nebo zaměstnanec nemusí mít ochranu nosu a úst, pokud dodrží odstup 2 metry od jiných osob.

Ve vnitřních prostorách pak nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst, se stanovenými výjimkami (mj. děti v mateřské škole).

Podrobnější informace naleznete ZDE.