Úvod > Aktuality > Důležité informace pro rodiče

Důležité informace pro rodiče

Od 14. 10. 2020 do 1. 11. 2020 - přerušení výuky na ZŠ - zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole:

Ø  podrobnosti o nařízení jsou ke stažení na www.zsvrchoslavice.cz  - příloha v odkazu Distanční výuka,

• informace budou i nadále rozesílány sms, emailem či telefonátem od nás -  třídních učitelů,
  • od pondělí 19.10.2020 bude zahájena v rámci distanční výuky on-line výuka přes komunikační platformu ZOOM.
  • Distanční výuka je pro žáky povinná. V případě absence v on-line výuce je nutné žáka (žákyni) omluvit.

Další informace pro vás:

Ø  školní jídelna umožňuje i nadále odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem.

• Žáci mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat (do jídlonosičů) v době od 11:15 do 12:00 hodin (vstup do školy s rouškou).
  • Obědy se odhlašují obvyklým postupem dle řádu ŠJ.

Všem rodičům předem velmi děkuji za jejich spolupráci během distanční výuky a přeji pevné zdraví.

S pozdravem Petra Klusalová, ředitelka školy