Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Důležité informace o vzdělávání od 25.5. 2020

Důležité informace o vzdělávání od 25.5. 2020Vážení rodiče,

níže naleznete ke stažení informace ohledně vzdělávání od 25.5. 2020, závaznou přihlášku k přítomnosti žáka ve škole - vyplněnou a podepsanou vhodíte do schránky ZŠ nejpozději do 18.5., dále prohlášení zákonných zástupců o seznámení s pravidly a čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění - tato dvě prohlášení MUSÍ žák odevzdat ve škole v den nástupu, tedy 25.5. Bez řádně vyplněných a podepsaných prohlášení se žák nesmí účastnit vyučování a nebude vpuštěn do školy.

Všechny dokumenty vám budou dodány třídními učitelkami do vlastních rukou.

Pravidla provozu ZŠ - zde

Závazná přihláška k přítomnosti ve škole - zde

Tuto přihlášku vyplňte a vhoďte do schránky ZŠ nejpozději do 18.5. 2020.

Prohlášení zákonných zástupců - zde

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění - zde

Tato prohlášení odevzdá žák v den nástupu do školy.

Děkujeme za spolupráci a přejeme hezký den.