Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > DIDAKTA - výukové programy pro základní školy

DIDAKTA - výukové programy pro základní školyMilí rodiče,

naše škola používá k výuce i některé výukové programy z Didakta.cz, proto nám Didakta nabízí zpřístupnění jejího obsahu i pro žáky na domácí přípravu, a to zcela zdarma. Kdo by měl o tyto výukové programy zájem, ať mi napíše SMS na číslo 775 668 865, a já mu pošlu Login a Heslo. 

Zároveň nás prosí, abychom vám v zájmu hladkého průběhu sdělili následující informace:

  • aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  • ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům).

Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

Přejeme vám všem pevné zdraví.
SILCOM Multimedia, s.r.o.

A NEZAPOMEŇTE NEJPRVE SPLNIT  ÚKOLY OD PANÍ UČITELEK     

                                                                                           Děkujeme