Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Den Země v ŠD

Den Země v ŠD

O naší planetě Zemi jsme si se žáky ve školní družině povídali celý týden 22. - 29. 4. 2022

Nejvíce jsme se zaměřili na věci, které škodí Zemi. Pouštěli jsme si videa o recyklaci, pracovali jsme s výukovým programem Tonda Obal, na školní zahradě jsme namalovali obrázek Země. Také jsme se u obrázku vyfotili a slíbili, že budeme chránit přírodu, neodhazovat odpadky a recyklovat. Na závěr žáci plnili soutěží kvíz, ve kterém uplatnili své poznatky o rostlinách, zvířatech a recyklaci.

Odměny na Den Země nám poslal Tonda Obal – pro školu pěkné knížky „ Pohádka z kontejneru“, které společně čteme a žáci dostali krásné vystřihovánky.

Fotky z tohoto týdne najdete na webových stránkách v sekci Okénko do školy - Fotogalerie

Iva Baláková